UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ten kozaczek co tu wypisuje ksywami i oczernia klikajac w klawiature a wychodzac na miasto główeczke w dół trzyma jak widzi normalnego zawodnika tylko pruje się do ludzi co ma mniemanie że może się go jeszcze boją. Podpisz się normalnie pod swoim komentarzem to zobaczymy jak wtedy będziesz gadał jak malboro cie dojedzie.