UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dostanie znowu od niego a ulicy bedzie udawal ze go nie zna...patryk sztywniak a hdzie reszta tych pal co przed kompami pisza na niego

tori

Anuluj