UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pić alkohol raz na jakiś czas to nic złego, ale trzeba to robić z głową. A co do artykułu, co do artykułu to gazeta zapomniała dodać, ze dzieci są niepełnosprawne i nie są w stanie same się sobą zająć.

sp-163

Anuluj