UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zawracałem sobie tym głowy, można sprawdzić w odpisie sprawy, no cóż było minęło- naprawiłem auto, jest ładniejsze jak było :)

niedlagłupoty

Anuluj