UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co za wstyd ze nawet o tym w necie pisza. .. bardzo dobrze ze zabrali szkoda tylko tych dzieci. .. i to nie wina 500+ przed 500 + tez taka sytuacja. .. ..

opnx

Anuluj