UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
co za wstyd ze nawet o tym w necie pisza. .. bardzo dobrze ze zabrali szkoda tylko tych dzieci. .. i to nie wina 500+ przed 500 + tez taka sytuacja. .. ..
opnx
co za wstyd ze nawet o tym w necie pisza. .. bardzo dobrze ze zabrali szkoda tylko tych dzieci. .. i to nie wina 500+ przed 500 + tez taka sytuacja. .. ..
opnx