18
04.09.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no tak uzalezniona pewnie od facebooka kto ma fb niech ma tez na uwadze ze wszysrkie danie sa zbierane w stanach zjednoczonych ale o tym sie glosno nie mowi. .. .
niemamfejsa (2016.09.04)

info

5  
  0
A ma dopiero 15 lat, powodzenia na dalszej drodze życia z córeczką.
(2016.09.04)

info

9  
  0
Zanim sąd zdiagnozuje i zastosuje to stara jeszcze parę razy zdąży wyłapać.
(2016.09.04)

info

10  
  0
Niedługo przyjdzie z brzuchem, jak w banku.
(2016.09.04)

info

13  
  0
Japa Dętko
UK (2016.09.06)
Bo nie doładowała jej konta internetowego. .. .. :/ Mogła wykupić abonament, jakieś stacjonarne łącze albo internet mobilny. Tyle jest możliwości aby uniknąć przykrych sytuacji. Nauczka na przyszłość :p
maniekspodelbląga (2016.09.06)

info

1  
  4
dobrze ze to zglosila a nie czekala na jakas tragedie, a szczeze to bym batem lal po dupie dzień i noc a internet to by miała jakby skonczyla 30 lat. co za dzieciak.
(2016.09.06)

info

2  
  0
@Eeeeee - dokladnie bezstresowe wychowywanie gowniarzy a oni sraja pozniej rodzicom po glowie i pluja na nich ma co chciala ja mam 3 dzieci i juz doroslych nigdy nie bilam nie jestem zwolennikiem ale nie wyobrazam sobie takich sytuacji zamalo rozmow zaduzo pozwolone kobitka ma na swoje zyczenie przykre
(2016.09.09)