A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
no tak uzalezniona pewnie od facebooka kto ma fb niech ma tez na uwadze ze wszysrkie danie sa zbierane w stanach zjednoczonych ale o tym sie glosno nie mowi. .. .
A ma dopiero 15 lat, powodzenia na dalszej drodze życia z córeczką.
Zanim sąd zdiagnozuje i zastosuje to stara jeszcze parę razy zdąży wyłapać.
Niedługo przyjdzie z brzuchem, jak w banku.
Japa Dętko
Bo nie doładowała jej konta internetowego. .. .. :/ Mogła wykupić abonament, jakieś stacjonarne łącze albo internet mobilny. Tyle jest możliwości aby uniknąć przykrych sytuacji. Nauczka na przyszłość :p
dobrze ze to zglosila a nie czekala na jakas tragedie, a szczeze to bym batem lal po dupie dzień i noc a internet to by miała jakby skonczyla 30 lat. co za dzieciak.
@Eeeeee - dokladnie bezstresowe wychowywanie gowniarzy a oni sraja pozniej rodzicom po glowie i pluja na nich ma co chciala ja mam 3 dzieci i juz doroslych nigdy nie bilam nie jestem zwolennikiem ale nie wyobrazam sobie takich sytuacji zamalo rozmow zaduzo pozwolone kobitka ma na swoje zyczenie przykre