UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dobrze ze to zglosila a nie czekala na jakas tragedie, a szczeze to bym batem lal po dupie dzień i noc a internet to by miała jakby skonczyla 30 lat. co za dzieciak.
dobrze ze to zglosila a nie czekala na jakas tragedie, a szczeze to bym batem lal po dupie dzień i noc a internet to by miała jakby skonczyla 30 lat. co za dzieciak.