UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dobrze ze to zglosila a nie czekala na jakas tragedie, a szczeze to bym batem lal po dupie dzień i noc a internet to by miała jakby skonczyla 30 lat. co za dzieciak.


Anuluj