11
25.08.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Typowe zachowania wieśniaków !!! Więcej patroli policyjnych w przyelbląskich wioskach, przecież takie zachowania są czymś nagminnym a do tego totalny brak poszanowania do przepisów.
(2016.08.26)

info

2  
  1