UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Typowe zachowania wieśniaków !!! Więcej patroli policyjnych w przyelbląskich wioskach, przecież takie zachowania są czymś nagminnym a do tego totalny brak poszanowania do przepisów.
Typowe zachowania wieśniaków !!! Więcej patroli policyjnych w przyelbląskich wioskach, przecież takie zachowania są czymś nagminnym a do tego totalny brak poszanowania do przepisów.