UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Typowe zachowania wieśniaków !!! Więcej patroli policyjnych w przyelbląskich wioskach, przecież takie zachowania są czymś nagminnym a do tego totalny brak poszanowania do przepisów.


Anuluj