Pijany wiózł dzieci i ciężarną kobietę

11
25.08.2016
Pijany wiózł dzieci i ciężarną kobietę
Policjanci z ruchu drogowego w Elblągu zatrzymali 19-letniego kierowcę volkswagena, który nie chciał zatrzymać się do kontroli drogowej. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie wykazało 0,8 promila. Wiózł kobietę w ciąży i dwójkę dzieci bez żadnych zabezpieczeń. W ogóle nie posiadał prawa jazdy. Odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.
Interwencja policjantów miała miejsce wczoraj (24 sierpnia) w podelbląskiej miejscowości Komorowo Żuławskie. Około godz. 11 policjanci próbowali zatrzymać do kontroli volkswagena golfa. Kierowca przyspieszył i odjechał. Radiowóz dogonił golfa, a policjanci zatrzymali kierowcę. Okazał się nim 19-latek, który był nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego 0,8 promila alkoholu w organizmie. Przewoził ciężarną kobietę i dwójkę dzieci w wieku 9 i 2 lat bez fotelików. Bał się kontroli, ponieważ w ogóle nie miał prawa jazdy, a dodatkowo wcześniej pił alkohol. Odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

0,8 :)
(2016.08.25)

info

2  
  1
co za imbecyl brak słów
(2016.08.25)

info

9  
  2
Brawo dla kobiety, która wsiadła z nim mimo, że nie posiadał prawa jazdy i był pod wpływem. .. Ciekawe o czym myślała, bo napewno nie o bezpieczeństwie swoim i dzieci. ..
Waga123 (2016.08.25)

info

14  
  2
dajcie patusom jeszcze więcej 500+
imponderabilia (2016.08.25)

info

12  
  2
nie wiem które głupsze, kierowca czy pasażerka która wsiadła do auta z takim "szoferem"
(2016.08.25)

info

11  
  1
kiedy odpowie przed sadem, za rok ? a powinien następnego dnia po wydarzeniu, a nocka na dolku, albo 7. a takie pobłażanie, jak do tej pory to bez sensu, albo unia, albo Ziobro przymusi mam nadzieję.
(2016.08.25)

info

1  
  2
Tak się bawi dobra zmiana 500+
(2016.08.25)

info

9  
  3
Była w ciąży? To znaczy, że to coś się nadal rozmnaża?!
(2016.08.25)
Teraz beda przyspieszac z tym rozmnazaniem poki jest dobra zmiana
(2016.08.25)
to sobie wybrala odpowiedzialnego ojca swoich dzieci jedno warte drugiego szkoda tylko tych dzieci, ktore maja matke pustaka a tate lub tam jakiegos slupa mamy, zwyklym debilem bez odpowiedzialnosci szkoda ze zamiast mozgu ma tam wsypane wiory, brak slow naprawde trzeba byc debilem do potegi i to samo dotyczy tej gwiazdy co z nim wsiadla i wziela jeszcze dzieciaczki bez fotelikow,
rychu1 (2016.08.25)

info

1  
  0