UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedy odpowie przed sadem, za rok ? a powinien następnego dnia po wydarzeniu, a nocka na dolku, albo 7. a takie pobłażanie, jak do tej pory to bez sensu, albo unia, albo Ziobro przymusi mam nadzieję.
kiedy odpowie przed sadem, za rok ? a powinien następnego dnia po wydarzeniu, a nocka na dolku, albo 7. a takie pobłażanie, jak do tej pory to bez sensu, albo unia, albo Ziobro przymusi mam nadzieję.