UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kiedy odpowie przed sadem, za rok ? a powinien następnego dnia po wydarzeniu, a nocka na dolku, albo 7. a takie pobłażanie, jak do tej pory to bez sensu, albo unia, albo Ziobro przymusi mam nadzieję.


Anuluj