UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dwoch debili teraz prokuratura powinna wziasc sie za majatki tych dwoch nierobow Bo troche przez te pare lat oszczedzili na handlu tym gownem
Yup
Dwoch debili teraz prokuratura powinna wziasc sie za majatki tych dwoch nierobow Bo troche przez te pare lat oszczedzili na handlu tym gownem
Yup