UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzieki przekopowi Mierzeja wreszcie odżyje Ja nie mam dużych życzeń. Nowa 501 z mikoszewa do piasków, gazociąg z ndg do mikoszewa i Krynicy, waskotorowka do piasków, droga pieszorowerowa wzdłuż 501 na całej mierzei i 1000 miejsc pracy na mierzei w związku z przekopem