25
04.05.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak nie posiedzi to znaczy, że nie ma sprawiedliwości i prawa. i w Polsce mimo zapowiedzi ministra Ziobry najlepiej czują się cwaniaki i oszuści.
(2016.05.06)

info

1  
  0
ale duża kwota czym wy się podniecacie 20tyś /11kolizji 1.800 z jednej :-) co za geniusz chyba z gangu kulawego
(2016.05.06)

info

3  
  0
tobie pieniądze przesłoniły rozum. Przecież chodzi o coś innego.
(2016.05.07)

info

0  
  0
Chodzi o co. .. szukam dziewczyn na mieszkanie
szkielet.alf (2016.05.07)

info

1  
  0
ci ludzie co dali się nabrać to więksi idioci od niego
narcyz (2016.05.08)

info

0  
  0