UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak nie posiedzi to znaczy, że nie ma sprawiedliwości i prawa. i w Polsce mimo zapowiedzi ministra Ziobry najlepiej czują się cwaniaki i oszuści.


Anuluj