14
22.04.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
powiem szczerze-balbym sie z tego czegos wystrzelic. a moze konkurs: z jakich rodzajow broni dziadyga poskladal swoje rekodziela?
plopsolcemobokmuszli (2016.04.24)

info

0  
  1
Jak zwykle złapali dziadka co złom zbiera. Ludzie nie róbcie szumu z tego ze sobie kopał. Nie jeden policjant ma podobne hobby. Chociaż jedna sztuka tam była sprawna?
kriskris (2016.04.29)

info

0  
  0
Ciebie powinno sie ukarac za niszczenie bronii
(2016.09.20)
PIĘKNE :-D :-D
viking666 (2016.09.21)