Wybrany wątek opinii
Broń może i z II WŚ ale celowniki współczesne, po coś taka modyfikacja była robiona bo na pewno nie jest to próba przywrócenia stanu właściwego, koleś ewidentnie chciał (lub używał jej) co jest niezgodne z prawem. Rozumiem pasjonatów którzy kolekcjonują broń, pozbawiają ją cech bojowych i chwalą się nią ale takie coś ja kzrobił ten kjoleś powinno być karane z całą surowością.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4
Ciebie powinno sie ukarac za niszczenie bronii
Do moderacji
Odpowiedz
0
0