A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W artykule nie podano z czego był zrobiony ten tluczek do mięsa. Zapewne zabawka dla dzieci. Gdyby to była moja żona to jedno uderzenia, aż strach pomyśleć. Wiem jak tłucze schabowe. Miał gość dużo, dużo szczęścia
A ja to widzę tak. Kobieta na niego leciała ale on miał ją zapewne gdzieś. To potem chciała się zemścić. Pamiętajcie, nie ma nic gorszego niż odrzucona baba. Potem wam nie da żyć. Pamiętacie zapewne tą głośna sprawę z Elbląga młodej dziewuchy co po odrzucenia przez chłopka regularnie wybijała mu szyby w mieszkaniu i aucie. Zgroza.
zraniona kobieta bywa niebezpieczniejsza od rannego dzika. Potrafi gołymi łapami rozszarpać. Niejeden facet już tego doświadczył. WIEM CO MÓWIĘ
Ponoc nie chciał jej na trzezwo. To przyszła szukac szcześćia po pijanemu.
tak, czy owak, ale wtargnięcie do obcego mieszkania ze złym zamiarem, to już jest przestępstwo, wejście z tłuczkiem to już jest świadomy zamiar narażenia na uszkodzenie ciała, uderzanie w głowę a nie na przykład w ramię, to jest działanie z zamiarem zabójstwa, czyli spowodowania śmierci! Jestem pewien, że zostanie skazana na trzy miesiące w zawieszeniu!
hotelowiec na Łęczyckiej.
pewnie ja prelecial i pogonil, tez tak robie
Hehe domowy ninga dostał w łeb. Sam lal kobiety, a teraz on dostal od baby haha
no i to jest nasza powiatowa mieścina, sądząc po komentarzach.