UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja to widzę tak. Kobieta na niego leciała ale on miał ją zapewne gdzieś. To potem chciała się zemścić. Pamiętajcie, nie ma nic gorszego niż odrzucona baba. Potem wam nie da żyć. Pamiętacie zapewne tą głośna sprawę z Elbląga młodej dziewuchy co po odrzucenia przez chłopka regularnie wybijała mu szyby w mieszkaniu i aucie. Zgroza.

KKKKK1

Anuluj