UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja to widzę tak. Kobieta na niego leciała ale on miał ją zapewne gdzieś. To potem chciała się zemścić. Pamiętajcie, nie ma nic gorszego niż odrzucona baba. Potem wam nie da żyć. Pamiętacie zapewne tą głośna sprawę z Elbląga młodej dziewuchy co po odrzucenia przez chłopka regularnie wybijała mu szyby w mieszkaniu i aucie. Zgroza.
KKKKK1