22
24.03.2016

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to daj adresik ja sam przyjade zobaczymy kto wyłapie frajerze, ,silny tylko wobec bezbronnych
chryniu (2016.03.29)
osobiście takich którzy znęcają się nad biednymi zwierzakami sam potraktował bym łopatą. .albo lepiej siekierą, jak by jakimś cudem któryś przeżył to do puchy na długie lata
daniel19826@wp.pl (2016.04.19)

info

0  
  0