A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wiadomo gdzie mieszkaja...moze sie tam wybierzemy ? Na wycieczke na wies a przy okazji ....Odwiedzimy kolegow
Zapraszam to tez lopata dostaniesz a Twoja stara kielbasa po pysku
Przykrywka. niby kocha psy a do ludzi chamstwo i słoma z butów. nie dajcie się zwieść, niektórzy ludzie dla taniego rozgłosu są w stanie zrobic wiele.
oskarżeni powinni być na rozprawę doprowadzeni z aresztu, a osoby, ktore chcą pracowac po studiach prawniczych w wymiarze sprawiedliwości, powinny przejsc specjalne testy, ktore wykluczałyby z tego zawodu osoby nie nadające się z uwagi na slabą psychikę do kontaktów ze światem przestepczym
oskarżeni powinni być na rozprawę doprowadzeni z aresztu, a osoby, ktore chcą pracowac po studiach prawniczych w wymiarze sprawiedliwości, powinny przejsc specjalne testy, ktore wykluczałyby z tego zawodu osoby nie nadające się z uwagi na slabą psychikę do kontaktów ze światem przestepczym
te dwie osoby powinny być upublicznione, zdjącia + adresy.
Ty Zapraszam uważaj, bo naprawdę będą odwiedziny a z ta łopatą nawet nie podejdziesz.
Właścicielpsa liż rowa miękka fają robiony
Do zapraszam: naucz się synku pisać. Chyba też się wybiorę na wieś......i zabawię....
A jaka kara spotka opiekunów psa z hotelu żuławy?? doprowadzili psiaka do takiego stanu że koniecznym było poddanie go eutanazji. ..