UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

osobiście takich którzy znęcają się nad biednymi zwierzakami sam potraktował bym łopatą. .albo lepiej siekierą, jak by jakimś cudem któryś przeżył to do puchy na długie lata

daniel19826@wp.pl

Anuluj