UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
osobiście takich którzy znęcają się nad biednymi zwierzakami sam potraktował bym łopatą. .albo lepiej siekierą, jak by jakimś cudem któryś przeżył to do puchy na długie lata
daniel19826@wp.pl
osobiście takich którzy znęcają się nad biednymi zwierzakami sam potraktował bym łopatą. .albo lepiej siekierą, jak by jakimś cudem któryś przeżył to do puchy na długie lata
daniel19826@wp.pl