A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co robił 15 letni syn o 24.00 poza domem? Świadczy o matce.
Te wszystkie informacje w komentarzach są dowodem na PATOLOGIE w policji. A za chwilę przeczytamy kłamstwa o ankietach.
a gdzie jest napisane ze o 24?
Ul. Cicha- jakiś żart?
A taka patologia tylko siedzi w swoich melinach i byle do 1.. Wtedy po social który przecież "im się należy". I od razu da sklepu. Taksówką najlepiej, bo "kto bogatemu zabroni". Pić 2 tygodnie, a późniejszym płakać jak to źle jest im w życiu, na nic nie starcza. .Dziadostwo nie pracuje, chla i tylko roszczenia. Nie powiem, jest dużo rodzin które rzeczywiście potrzebują pomocy, ale niestety masa jest takich którym po prostu wygodnie jest pić na nasz koszt. .
W komentarzach jest o 24
Co ty kobieto piszesz jeśli brat ma argumenty w kieszeni to sąd mi przyzna opiekę nad dziećmi, mam kilku znajomych którzy wywalczyli prawo opieki.