Chciał odwiedzić syna, został pobity i okradziony

17
08.03.2016
Chciał odwiedzić syna, został pobity i okradziony
fot. Policja
Trzy osoby usłyszały zarzuty rozboju, w tym była żona pokrzywdzonego i jej konkubent, którzy pobili i okradli 37-letniego elblążanina. Mężczyzna przyszedł w odwiedziny do 15-letnieniego syna. Policjanci ustalili, że domownicy już od progu zaczęli go kopać, grozili śmiercią oraz zabrali mu portfel.
Zdarzenie miało miejsce w minioną sobotę (5 marca) w jednym z mieszkań na ul. Cichej w Elblągu. 37-letni mężczyzna przyszedł odwiedzić syna i byłą żonę. Niestety nie zastał 15-latka. Czekała na niego większa "niespodzianka". Już od progu został zaatakowany przez 34-letnią kobietę, jej 42-letniego konkubenta oraz jego 19-letniego syna. Zaczęło się od agresji słownej i przepychanek. Następnie mężczyzna był bity i kopany po całym ciele. Agresywni domownicy próbowali zaciągnąć go do wanny i grozili utopieniem. Kiedy był już całkowicie bezbronny zabrali mu portfel z pieniędzmi i dokumentami. O własnych siłach wydostał się z mieszkania i zadzwonił pod 997. Policjanci zatrzymali cała trójkę. W piecu kaflowym funkcjonariusze znaleźli resztki portfela i dokumentów, które sprawcy próbowali spalić. Wszędzie widoczne były ślady krwi. Wszyscy przyznali się do rozboju. Odpowiedzą teraz przed sadem. Grozi im kara do 12 lat więzienia. Wśród zatrzymanych tylko 42-letni podejrzany był wcześniej karany za groźby i stosowanie przemocy.
   
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Patologia społeczna
Bronisław (2016.03.08)
"Czekała na niego większa niespodzianka" Skoro policja pobicie traktuje w kategorii niespodzianek to z kim się integruje ? Z agresorami czy z pokrzywdzonym ?
(2016.03.08)
Patologia elbląska
(2016.03.08)

info

14  
  0
jesteś głupi
(2016.03.08)
Obadajcie te profesjonalne "wampirki" policjanta z prewencji!. ..
(2016.03.08)

info

3  
  1
śmiecie 3 na 1 to banda łysego !!! do kanału z nimi !!!!!
(2016.03.08)

info

6  
  0
po pierwsze to ten pan ma ograniczone prawa do dziecka a po drugie kto odwiedza syna o 24 i to jeszcze pijany i to on udezyl kobiete
(2016.03.08)
I takim właśnie kobietom sądy przydzielają dzieci pod opiekę, podczas rozwodu!
(2016.03.08)

info

5  
  0
Jestem kobietą, ale nie wszystkie matki powinny mieć opiekę nad dzieckiem. Mój brat obecnie się rozwodzi, bratowa pije z kochankiem, zostawia dzieci bez opieki w sobotnie noce, bawiąc się na imprezkach. Dzieci mają kłopoty w szkole ją to jednak mało interesuje. Adwokat nie pozostawił mu złudzeń " nie ma pan szans ".
(2016.03.08)
polska to zacofany kraj
djh (2016.03.08)

info

6  
  0