UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A taka patologia tylko siedzi w swoich melinach i byle do 1.. Wtedy po social który przecież "im się należy". I od razu da sklepu. Taksówką najlepiej, bo "kto bogatemu zabroni". Pić 2 tygodnie, a późniejszym płakać jak to źle jest im w życiu, na nic nie starcza. .Dziadostwo nie pracuje, chla i tylko roszczenia. Nie powiem, jest dużo rodzin które rzeczywiście potrzebują pomocy, ale niestety masa jest takich którym po prostu wygodnie jest pić na nasz koszt. .
Rzalibul