Mieli w samochodzie marihuanę

11
08.12.2015
Mieli w samochodzie marihuanę
fot. (arch. portEl.pl)
27-letni Piotr G. oraz 19-letni Kamil G. zostali zatrzymani przez policyjny patrol. W aucie, którym jechali, policjanci znaleźli papierowe zawiniątko z marihuaną. Wcześniej, zapach rośliny funkcjonariusze wyczuli, gdy tylko otworzyły się drzwi kontrolowanego auta. Za posiadanie narkotyku może grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Zdarzenie miało miejsce wczoraj (7 grudnia) około godz. 19. Jadące ul. Malborską renault clio zatrzymał do kontroli policyjny patrol. We wnętrzu siedziało dwóch młodych mężczyzn. W aucie czuć było wyraźny zapach marihuany. Policjanci zbadali narkotestem 27-letniego kierowcę renault. Wynik był pozytywny. W schowku auta podczas przeszukania znaleźli papierowe zawiniątko z roślinnym suszem. Tu też wynik testu narkotykowego wskazał na marihuanę. Dodatkowo, okazało się, że 27-letni Piotr G. jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu. Na 27-latku ciąży bowiem wyrok 85 dni pozbawiania wolności za dokonaną wcześniej kradzież. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Piotr G. spędzi tam nieco więcej czasu z uwagi na prawomocny wyrok. Odpowie również za posiadanie narkotyku oraz za kierowanie autem pod wpływem środka odurzającego. Może mu grozić kara do 3 lat więzienia.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

sami palą więc znali zapach
antonikkmsa (2015.12.08)

info

11  
  2
Ciekawe skąd tak doskonale poznali zapach ? Zapewne z praktyki ?
(2015.12.08)

info

5  
  2
dobra reklama klimatyzacji
(2015.12.08)

info

1  
  1
głodny zawsze dojdzie po zapachu
(2015.12.08)

info

6  
  1
Uwaga! Opinia zostanie zamieszczona na stronie po zatwierdzeniu przez redakcję.
(2015.12.08)

info

1  
  0
Oj Kamilkuuu. .. .Nie grzecznie
adell (2015.12.09)

info

0  
  0
"znaleźli papierowe zawiniątko z roślinnym suszem" - BRAWO POLSKA POLICJA!!! Służy i chroni przed zabójcza plagą marihuany od 1999 roku
Kaziur (2015.12.09)

info

3  
  0
Polska to dziwny kraj;/
Krystyna.Z (2015.12.09)

info

1  
  0
Policja bardzo jest pracowita jak idzie o wylapywanie ludzi z papierowymi zawiniatkami w kieszeni...ciekawe co beda robic jak juz wszystkich wylapia? Moze zajma sie lapaniem prawdziwych bandytow...hihihi! Mango
(2015.12.10)

info

1  
  0
"Marihuaen a na co to komu ?" Pozdrawiam Ania z GrubeTopy. pl
AniazGrubeTopy.pl (2016.01.20)

info

0  
  0