UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ttt masz rację to samo zrobić z Pekinem na Traugutta, same ćpuny i chlejtusy. !! Zlikwidować ich. I dlaczego nie widać tam policji wieczorem???


Anuluj