UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ttt masz rację to samo zrobić z Pekinem na Traugutta, same ćpuny i chlejtusy. !! Zlikwidować ich. I dlaczego nie widać tam policji wieczorem???
ttt masz rację to samo zrobić z Pekinem na Traugutta, same ćpuny i chlejtusy. !! Zlikwidować ich. I dlaczego nie widać tam policji wieczorem???