Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
Prawo i porządek
Wiadomości
Sport
Gospodarka
Społeczeństwo
Kultura
Szkoły i uczelnie
Prawo i porządek
Dawno temu
Kina i teatr
Biblioteka
Konkursy
Prasówka
Hit czy kit?
Olimpia
Strefa biznesu
Start
Quizy portElu
Fotka miesiąca
Fotoreportaże
FotoreportEl
Mój portEl
Who is who
Kontakt
Login
Dwa "machy" i nie mogła chodzić. Nastolatka uzależniła się od dopalaczy
41
09.11.2015
A moim zdaniem...
(od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie!!! PIS to prawica? Pierwsze slysze ze partia z programem socjalistycznym to prawka.
Polak1212
(2015.11.13)
Do moderacji
Odpowiedz
info
0
0
Starsze