41
09.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ludzie!!! PIS to prawica? Pierwsze slysze ze partia z programem socjalistycznym to prawka.
Polak1212 (2015.11.13)

info

0  
  0