16
08.11.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zaraz, zaraz. nie mówie, że moja sytuacja była taka sama, ale mam pytanie: może facetowi pomimo dobrych chęci naprawdę puściły nerwy? Przez 7 miesięcy byłem za granica. W tym czasie moja żonka związała się z małolatem. Po powrocie nie było prawie 50 tys zł na koncie, bo:". .. tyle życie kosztuje, a tu trochę przesłałam mamie, trochę siostrze i otworzyłam sobie nowe konto. .. " Szarpnąłem ździrę za kudły i kazałem wyp. .. .. ać. zadzwoniła po milicję, zabrali mnie, założyła mi sprawę, ale po chwili wycofała i została umorzona. Mogła od razu powiedzieć, że ni chuchu nie chce byc ze mną to bym przynajmniej inne konto zalozyl i kasa zza granicy by zostala przy mnie. Zlodziejka jedna. .. delikatnie mowiac.
ułan (2015.11.08)

info

1  
  0
Widziały gały, co brały. Chciała łobuza, to miała łobuza. Dobrze jej tak!
(2015.11.08)

info

2  
  2
debilne hejty, były, są i będą po to, by normalnych ludzi wyprowadzić z równowagi. Lub po to, by przetestować admina.
(2015.11.08)

info

0  
  0
idź na pudelka to się odstresujesz
(2015.11.09)

info

0  
  0
Wg naszej wiedzy, w "przypadku braniewskim" zastosowano paragraf 1 artykułu 207kk (długotrwałe znęcanie się nad rodziną) - i za to przestępstwo KK przewiduje karę do 5 lat więzienia, a nie 10.Wyższe kary tylko w przypadku znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Tak dla formalności. Z pozdrowieniami, WywiadRzeka
WywiadRzeka.pl (2015.11.09)

info

0  
  0
Sądzisz, że to takie proste? Skoro jesteś ekspertem, dlaczego nie podpisujesz swoich postów imieniem i nazwiskiem. Renomę uzyskasz, parę złotych zarobisz. Dasz radę, prawda?
WywiadRzeka.pl (2015.11.09)