UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
debilne hejty, były, są i będą po to, by normalnych ludzi wyprowadzić z równowagi. Lub po to, by przetestować admina.
debilne hejty, były, są i będą po to, by normalnych ludzi wyprowadzić z równowagi. Lub po to, by przetestować admina.