UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Sądzisz, że to takie proste? Skoro jesteś ekspertem, dlaczego nie podpisujesz swoich postów imieniem i nazwiskiem. Renomę uzyskasz, parę złotych zarobisz. Dasz radę, prawda?
WywiadRzeka.pl
Sądzisz, że to takie proste? Skoro jesteś ekspertem, dlaczego nie podpisujesz swoich postów imieniem i nazwiskiem. Renomę uzyskasz, parę złotych zarobisz. Dasz radę, prawda?
WywiadRzeka.pl