UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wjechał tam na światłach więc miał prawo wjechać na czerwonym i stanąć tam. skoro miał włączone sygnały to i był pojazdem uprzywilejowanym to jechał prawidłowo. .


Anuluj