UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wjechał tam na światłach więc miał prawo wjechać na czerwonym i stanąć tam. skoro miał włączone sygnały to i był pojazdem uprzywilejowanym to jechał prawidłowo. .
wjechał tam na światłach więc miał prawo wjechać na czerwonym i stanąć tam. skoro miał włączone sygnały to i był pojazdem uprzywilejowanym to jechał prawidłowo. .