A moim zdaniem... (od najstarszych)
wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..
wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..