12
21.10.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..
typek1698 (2015.11.06)

info

0  
  0
wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..
typek1698 (2015.11.06)

info

0  
  0