UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..
typek1698
wgl to co to za tepy leb ktory kibicuje legii warszawa a maluje swastyki obok? jak sie cos robi to przynajmiej z glowa..
typek1698