21
20.10.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Krzysztof???to Ty
z.j (2015.10.21)

info

0  
  0
a już myślałem że któryś z Borzdyniaków. Starego Borzdyniaka ciągle CBŚ wozi a młodszy synuś pędzi go ratować.
(2015.10.21)

info

1  
  1
Tak to bodrzyniak. Widzialem
sasiad2 (2015.10.21)

info

0  
  2
Jest dobry, skuteczny, szybki i tani. A to kogoś bardzo zabolało i kręci facetowi aferę. Jest lepszy od tych zdzierców Bafii i Borzdyniaków i niech dalej pomaga ludziom których nie stać na tych cwaniaków. Zdrowia dla Pana. !!!
kumaty (2015.10.21)

info

3  
  0
ciekawe czy to nie ten cudak z Kolejowej, wszystko pasuje !
(2015.10.21)

info

2  
  0
jak to nie o niego chodzi to też powinni się nim zająć
(2015.10.21)

info

1  
  0
To k z kosciuszki
znajoma1 (2015.10.21)

info

0  
  1
komuś mocno nacisnął na odciski ale jak to mówią - psy szczekają a karawana idzie dalej. Wiemy kto to, facet z 1 Maja. w/g nas to on nie zrobił nikomu złego, jest dobry. Zresztą, nikt nikomu nie dogodził a złośliwe mordy znajdą się wszędzie.
kumaty (2015.10.21)

info

0  
  2
O i konfidenci się ujawniają !!!! Ja jestem mu wdzięczny. Za frii mi pomógł i będziemy zawsze do niego zasuwać. To nie te zdziercy co na dzień dobry - 1200 zł. I jeszcze tyłkiem się odwracają.
zElbląga (2015.10.21)

info

3  
  1
Komuś za bardzo zależy aby z tego wykręcić facetowi aferę. Nadgorliwość Policji jest zbyt widoczna w błahej sprawie bo o tym iż elbląscy oficjele wyłudzili setki tysięcy z F. U. nie było żadnej wzmianki mimo że zostali o tym powiadomieni tak jak i nie wspominają o tym że pewna firma daje łapówki ludziom w zamiano za intratne zamówienia. A gdzie jest zachowana zasada domniemania niewinności ??. Śmierdzi tu coś.
rozczarowanyelblążanin (2015.10.22)

info

0  
  0