A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Krzysztof???to Ty
a już myślałem że któryś z Borzdyniaków. Starego Borzdyniaka ciągle CBŚ wozi a młodszy synuś pędzi go ratować.
Tak to bodrzyniak. Widzialem
Jest dobry, skuteczny, szybki i tani. A to kogoś bardzo zabolało i kręci facetowi aferę. Jest lepszy od tych zdzierców Bafii i Borzdyniaków i niech dalej pomaga ludziom których nie stać na tych cwaniaków. Zdrowia dla Pana. !!!
ciekawe czy to nie ten cudak z Kolejowej, wszystko pasuje !
jak to nie o niego chodzi to też powinni się nim zająć
To k z kosciuszki
komuś mocno nacisnął na odciski ale jak to mówią - psy szczekają a karawana idzie dalej. Wiemy kto to, facet z 1 Maja. w/g nas to on nie zrobił nikomu złego, jest dobry. Zresztą, nikt nikomu nie dogodził a złośliwe mordy znajdą się wszędzie.
O i konfidenci się ujawniają !!!! Ja jestem mu wdzięczny. Za frii mi pomógł i będziemy zawsze do niego zasuwać. To nie te zdziercy co na dzień dobry - 1200 zł. I jeszcze tyłkiem się odwracają.
Komuś za bardzo zależy aby z tego wykręcić facetowi aferę. Nadgorliwość Policji jest zbyt widoczna w błahej sprawie bo o tym iż elbląscy oficjele wyłudzili setki tysięcy z F. U. nie było żadnej wzmianki mimo że zostali o tym powiadomieni tak jak i nie wspominają o tym że pewna firma daje łapówki ludziom w zamiano za intratne zamówienia. A gdzie jest zachowana zasada domniemania niewinności ??. Śmierdzi tu coś.