UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
O i konfidenci się ujawniają !!!! Ja jestem mu wdzięczny. Za frii mi pomógł i będziemy zawsze do niego zasuwać. To nie te zdziercy co na dzień dobry - 1200 zł. I jeszcze tyłkiem się odwracają.
zElbląga
O i konfidenci się ujawniają !!!! Ja jestem mu wdzięczny. Za frii mi pomógł i będziemy zawsze do niego zasuwać. To nie te zdziercy co na dzień dobry - 1200 zł. I jeszcze tyłkiem się odwracają.
zElbląga