UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Komuś za bardzo zależy aby z tego wykręcić facetowi aferę. Nadgorliwość Policji jest zbyt widoczna w błahej sprawie bo o tym iż elbląscy oficjele wyłudzili setki tysięcy z F. U. nie było żadnej wzmianki mimo że zostali o tym powiadomieni tak jak i nie wspominają o tym że pewna firma daje łapówki ludziom w zamiano za intratne zamówienia. A gdzie jest zachowana zasada domniemania niewinności ??. Śmierdzi tu coś.
rozczarowanyelblążanin