UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pod celą? ja się pudła nie boje a wy obsrane i wydygane wirusy co siedzicie przed monitorami i klikacie. .. Boże o co ten lament, w żelkach haribo są fajne oka niech se wstawi.

dziuranapiłkędoGolfa

Anuluj