UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
pod celą? ja się pudła nie boje a wy obsrane i wydygane wirusy co siedzicie przed monitorami i klikacie. .. Boże o co ten lament, w żelkach haribo są fajne oka niech se wstawi.
dziuranapiłkędoGolfa
pod celą? ja się pudła nie boje a wy obsrane i wydygane wirusy co siedzicie przed monitorami i klikacie. .. Boże o co ten lament, w żelkach haribo są fajne oka niech se wstawi.
dziuranapiłkędoGolfa