A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To co się dzieje w lasach na Mierzei przechodzi ludzkie pojęcie. Bursztyniarze niszczą las już w biały dzień nie przejmując się nawet turystami. Nielegalne wysypiska śmieci po lesie(czasem nawet kilkanaście metrów od ulic) !!!!
Co to jest?????
12.Stworzenie poboczy wzdłuż dróg 501,502.
13.Rozpoczęcie budowy kanału zeglugowego w Skowronkach.
14.Wprowadzenie opłaty za śmieci na takich samych zasadach dla wszystkich, Barona, Tristana, Promyk i innych dużych firm.
15.Remont drogi nad morze lub budowa nowej.
16.Jeśli dodatkowych punktów jak najszybciej nie zrealizujemy to należy zrobić referendum nad odwołaniem zarządu gminy.
Straszna faja z tego waszego marcinka
A co mu sie stało w kolanko?
A ci jeszcze nie skonczyli z tym calym cyrkiem tej niby wielkiej mafi, wezcie juz nie robcie z tego nastepnego odcinka wenezuelskiego serialu bo to juz jest tak nudne i przreklamowane, a do tego ludzie maja jeszcze fajny ubaw z naszego sadu i calej ten druzyny ktora prowadzi ten caly spektakl. litosci wezcie sie ogarnijcie juz z tym raz na zawsze. tragedia. kompletna klapa i to od miejskiego szaletu.
Kaper płaci i wymaga a skorumpowany wymiar tańczy jak im zagra .jedna wielka farsa
Jeszcze wszyscy zapłacimy za jego uniewinnienie
Kocham kacpra i zawsze będe się z p.....ć
Ja teź kocham ale od tylca
Dajcie spokuj temu ćpunowi jak nie bierze to zupełnie inny człowiek....