UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ci jeszcze nie skonczyli z tym calym cyrkiem tej niby wielkiej mafi, wezcie juz nie robcie z tego nastepnego odcinka wenezuelskiego serialu bo to juz jest tak nudne i przreklamowane, a do tego ludzie maja jeszcze fajny ubaw z naszego sadu i calej ten druzyny ktora prowadzi ten caly spektakl. litosci wezcie sie ogarnijcie juz z tym raz na zawsze. tragedia. kompletna klapa i to od miejskiego szaletu.

anna,marianiwesolek