17
18.08.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Na miejscu sędziego, już dawno walnąłbym sepuku. Jak można być takim niedouczonym i narażac państwo na takie straty?
coolawy (2015.08.19)

info

5  
  0
ich obchodzi wlasny portfel, a nie straty
(2015.08.19)

info

2  
  0
Chorowity Ojciec Chrzestny.Czytałem o tej historii w lipcowym numerze Detektywa więc może sędziowie przeczytają i będzie im łatwiej podjąć decyzję o karze.Ps koszmarna historia jestem za karą śmierci!!!
Detektyw (2015.08.19)

info

6  
  0
Jak to bywa w filmach - nie ma ciał nie ma winnego.
Porucznik Colombo (2015.08.19)

info

4  
  0
marcinek taki słodki jest i takie piękny zakochałam się w jego słodziutkim uśmiechu. ..
lodziatrans (2015.08.19)

info

2  
  0
jakie miasto taka mafia i ojciec chrzestny. :-)
błazen-nie-gansta (2015.08.20)

info

0  
  0
a amigo co teraz robi??
hrfr (2015.08.25)

info

0  
  0