A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Na miejscu sędziego, już dawno walnąłbym sepuku. Jak można być takim niedouczonym i narażac państwo na takie straty?
ich obchodzi wlasny portfel, a nie straty
Chorowity Ojciec Chrzestny.Czytałem o tej historii w lipcowym numerze Detektywa więc może sędziowie przeczytają i będzie im łatwiej podjąć decyzję o karze.Ps koszmarna historia jestem za karą śmierci!!!
Jak to bywa w filmach - nie ma ciał nie ma winnego.
marcinek taki słodki jest i takie piękny zakochałam się w jego słodziutkim uśmiechu. ..
jakie miasto taka mafia i ojciec chrzestny. :-)
a amigo co teraz robi??