UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na miejscu sędziego, już dawno walnąłbym sepuku. Jak można być takim niedouczonym i narażac państwo na takie straty?
coolawy
Na miejscu sędziego, już dawno walnąłbym sepuku. Jak można być takim niedouczonym i narażac państwo na takie straty?
coolawy