19
13.08.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie mogą się przewracać w grobie ludzie znaczący nad losem kiboli i lumpenproletariatu, bo to niestety tylko namiastka człowieczeństwa rodem z PRL-u
AMalejużniekoniecznie (2015.08.13)

info

0  
  0
Szkoda, że gupek nie rozpędził się do 200km/h i nie walnął w drzewo. Jednego pasożyta mniej
sedziadredd (2015.08.13)

info

1  
  1
może i warto zmienic PO na PiS, by w zakonczyla się zabawa sądów w niekaranie, a jest tyle niewykorzystywanych mozliwości zamiast kar więzienia.
(2015.08.13)

info

1  
  2
pijane bydle kwalifikuje sie tylko do odstrzalu. to ulomna patologia nie daj boze splodzi kolejna patologie
turban (2015.08.13)

info

0  
  1
ważne w tej sprawie jest to, iż chłopak ten był, i pewnie jest jeszcze molestowany przez wujka, dlatego odreagował w taki sposób, co wy byście zrobili?
Wyniewiecieajawiem (2015.08.13)

info

1  
  3
Czekamy do wyjaśnienia sprawy, bezpodstawne pomówienia które nie są uzasadnione w protokole policyjnym. Portel. pl zapłaci odszkodowanie za zniesławienie przy użyciu danych, które nie zostały zakwalifikowane oraz podpisane w protokole lecz rzucone od tak przez świadka który rzekomo kogoś widział. Brawo dla portel. pl za koloryzację całej sprawy.
Obrońca (2015.08.14)

info

1  
  2
Do wyniewiecieajawiem to mogl sie powiesic
(2015.08.16)

info

1  
  0
knajpa Duet
(2015.09.21)

info

0  
  1
Sprawa się wyjaśniła. .Kierowcą Audi nie był opisywany człowiek. Proszę zasięgnąć informacji w biurze prasowym policji w Elblągu i skasować arytykuł, w przeciwnym razie sprawa trafi do sądu
aobywatelsss (2015.10.28)

info

1  
  0