A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie mogą się przewracać w grobie ludzie znaczący nad losem kiboli i lumpenproletariatu, bo to niestety tylko namiastka człowieczeństwa rodem z PRL-u
Szkoda, że gupek nie rozpędził się do 200km/h i nie walnął w drzewo. Jednego pasożyta mniej
może i warto zmienic PO na PiS, by w zakonczyla się zabawa sądów w niekaranie, a jest tyle niewykorzystywanych mozliwości zamiast kar więzienia.
pijane bydle kwalifikuje sie tylko do odstrzalu. to ulomna patologia nie daj boze splodzi kolejna patologie
ważne w tej sprawie jest to, iż chłopak ten był, i pewnie jest jeszcze molestowany przez wujka, dlatego odreagował w taki sposób, co wy byście zrobili?
Czekamy do wyjaśnienia sprawy, bezpodstawne pomówienia które nie są uzasadnione w protokole policyjnym. Portel. pl zapłaci odszkodowanie za zniesławienie przy użyciu danych, które nie zostały zakwalifikowane oraz podpisane w protokole lecz rzucone od tak przez świadka który rzekomo kogoś widział. Brawo dla portel. pl za koloryzację całej sprawy.
Do wyniewiecieajawiem to mogl sie powiesic
knajpa Duet
Sprawa się wyjaśniła. .Kierowcą Audi nie był opisywany człowiek. Proszę zasięgnąć informacji w biurze prasowym policji w Elblągu i skasować arytykuł, w przeciwnym razie sprawa trafi do sądu