UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
może i warto zmienic PO na PiS, by w zakonczyla się zabawa sądów w niekaranie, a jest tyle niewykorzystywanych mozliwości zamiast kar więzienia.
może i warto zmienic PO na PiS, by w zakonczyla się zabawa sądów w niekaranie, a jest tyle niewykorzystywanych mozliwości zamiast kar więzienia.