Szkoda, że gupek nie rozpędził się do 200km/h i nie walnął w drzewo. Jednego pasożyta mniejsedziadredd
Szkoda, że gupek nie rozpędził się do 200km/h i nie walnął w drzewo. Jednego pasożyta mniej