Niszcząc samochód wykrzykiwał, że jest bogiem

13
11.08.2015
Niszcząc samochód wykrzykiwał, że jest bogiem
fot. (arch. portEl.pl)
50-letni mężczyzna, który uderzał pięściami w maskę zaparkowanego samochodu renault był pijany. W trakcie swojego czynu wykrzykiwał: „jestem bogiem” i biegał po trawniku wymachując rękoma. 50-latek trafił najpierw do szpitala a później do policyjnego aresztu.
Była godz. 13, gdy policjanci zostali wezwani na dość nietypowa interwencję do podelbląskiego Kazimierzowa. Tam, agresywny mężczyzna miał uszkadzać zaparkowane auto. I tak było w rzeczywistości z tym, że agresywny 50-latek wykrzykiwał dodatkowo, że… „jest bogiem”. Jeden z pracowników firmy na terenie, której znalazł się agresor tłumaczył, że mężczyzna najpierw siedział na trawniku i pił alkohol. Chwilę później coś w niego wstąpiło i silnie pobudzony rozpoczął walkę z zaparkowanym renault captur. „Obrażenia” w tym nierównym starciu odniósł tylko samochód. Wgniecenia maski auta jakie spowodował 50-letni Jacek G. wyceniono wstępnie na ponad 2 tysiące złotych. Policjanci przewieźli mężczyznę do szpitala na badanie, a gdy lekarz nie stwierdził przeciwwskazań – osadzono go w policyjnym areszcie. Być może wypity przez agresora alkohol połączony z wysoką temperaturą i słońcem doprowadził do takie wzrostu agresji. Mężczyzna odpowie teraz za uszkodzenie mienia. Kodeks Karny przewiduje za ten czyn karę do 5 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jest mocarz jest impreza !!!
Kartofelek (2015.08.11)

info

12  
  0
no to słonko przygrzało;)
BZ (2015.08.11)

info

9  
  0
To ja jestem Bogiem, wyobraź to sobie sobie.
(2015.08.11)

info

4  
  3
zanim wyjdzie niech koniecznie zaplaci za szkody
(2015.08.11)

info

5  
  1
może i jest, z Jezusa też drwili za jego życia.
(2015.08.11)
ale Jezus nic nie niszczył -. ^
(2015.08.11)
Byłeś tam i widziałeś. .. ?
(2015.08.11)

info

1  
  0
On może nie lubi reno. .. cóż są różne gusta. .. a może to prorok
(2015.08.11)

info

3  
  0
A kto narobił wiochy w świątyni, przewracając stoły, wypuszczając gołębie z klatek, rozsypując pieniądze z ław ówczesnych changemoneymanów ???
kogar (2015.08.11)
nie lubi Reno? a to taki fajny aktor
wujas (2015.08.12)

info

0  
  0