Zatrzymali 80-latka, który jechał pod prąd
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci zatrzymali opla zafirę kierowanego przez 80-letniego elblążanina. Mężczyzna jadąc od strony ulicy Nitschmana skręcił w ulicę Grota Roweckiego i jechał trzymając się prawej strony jezdni. Problem był tylko w tym, że droga w którą skręcił była drogą jednokierunkową.