15
26.06.2015

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to co ten śmieć zrobił tej kobiecie powinni też zrobić jemu
(2015.06.26)

info

14  
  0
Misiek co ty zrobiłeś aż wierzyć mi się nie chce a taki dobry człowiek z ciebie był
:):):)) (2015.06.27)

info

1  
  5
oko za oko
(2015.06.27)
i odrąbać rękę którą katował. ..
(2015.06.28)
tego typu bandziory winni pracowac po 12 godz dziennie za nedzne wyżywienie iczyn dokonany by opłacic wikt i opierunek oraz rekompensata dla pokrzywdzonej. nie chce by z moich podatków otrzymywać bandytów
jaromin (2015.06.28)

info

1  
  0