UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

tego typu bandziory winni pracowac po 12 godz dziennie za nedzne wyżywienie iczyn dokonany by opłacic wikt i opierunek oraz rekompensata dla pokrzywdzonej. nie chce by z moich podatków otrzymywać bandytów

jaromin